Přišla o peníze i doklady

Neratovice - Žena při nákupu odložila svou peněženku do nákupního košíku. Vybírala si zboží z regálu a někdo jí peněženku odcizil. 

Hlídka zachránila lidský život

Neratovice - Policisté zachránili život kolabující ženě. Dcera se jí sice snažila pomoci, ale její masáž srdce byla neúčinná. Hlídce se podařilo oživovat, dokud nepřijela záchranná služby, která srdeční činnost ženy obnovila.

Srazil kočárek s dítětem a ujel

Roudnice nad Labem - Minulý týden řešila roudnická městská policie dopravní nehodu v Riegerově ulici, při které neopatrný řidič srazil kočárek s dítětem. Šofér z místa srážky ujel, policie ho však vzápětí dopadla. „Hlídkou byl dohledán ve Vědomicích a předán Policii ČR,“ uvedl Martin Müller, velitel roudnické městské policie. 

Policie hledá svědky nehody

Kladensko - Policisté hledají svědky nehody, ke které došlo v pondělí 19. února. Stala se kolem 16 hodiny mezi Velkou Dobrou a Kladnem. Řidič jedoucí od Velké Dobré předjížděl nákladní vůz, čímž ho ohrozil. Náklaďák vjel na krajnici, potom do protisměru a poté se vozidlo převrátilo na bok do pole.

Řidič zabrzdil kvůli divočákovi

Dvorce - Jedenatřicetiletý řidič vozu neubrzdil auto, když Renault před ním musel zabrzdit, aby zabránil srážce s prasetem. Prase uteklo, ale škoda na autech činí 150 tisíc.

Praštil ostrahu lahví do hlavy

Mělník - Mladíkovi hrozí tři roky vězení za to, že v jednom z mělnických hypermarketů ukradl zboží za 4000 korun. To mu nestačilo a praštil ostrahu do hlavy skleněnou lahví.