Rušila ji noční hádka manželů

Mělník - Manželé se hádali o půlnoci a rušili své sousedy v domě. Žena bydlící o patro výše ruch nevydržela a hlučnou domácnost nahlásila na služebnu městské policie. Navíc podle jejího sdělení se tyto hádky neustále opakují dokola

A zase stříkačky. Teď i v cukrárně

Ml. Boleslav - Policie řešila nález injekční stříkačky na náměstí Republiky, dále v Erbenově ulici a stejné oznámení o nálezu stříkaček přijal operační důstojník z cukrárny na Staroměstském náměstí.

Syn fyzicky napadl matku

Neratovice - Velmi smutným konfliktem mezi matkou a vlastním synem se v příštích dnech bude zabývat přestupková komise neratovického městského úřadu. Podle mělnické policejní mluvčí Markéty Johnové totiž před několika týdny napadl devětadvacetiletý muž fyzicky svou matku. Nejdříve ji tvrdým předmětem udeřil do levého předloktí a potom jí ještě vrazil pěstí do obličeje. Matku musela sanitka převézt na ošetření do nemocnice. „Policisté případ zpracovali a předali k vyřešení příslušnému správnímu orgánu,“ vysvětlila policejní mluvčí. 

Agresorka napadla svou oběť

Neratovice - Osmatřicetiletá žena utržila při potyčce v baru nejen krvavé šrámy, ale ještě navíc jí hrozí dva roky vězení. V jednom z neratovických barů podnapilá agresorka nejprve slovně a potom i fyzicky napadla jinou ženu. Pěstí ji udeřila do obličeje a vyvolala tak vzájemnou rvačku. Napadená se bránila tak intenzivně, že zkrvavenou útočnici musela následně ošetřit přivolaná zdravotnická záchranná služba.

Na hřišti ležely dvě stříkačky

Mělník - Policisté obvinili devatenáctiletého mladíka z výtržnictví, za to, že fyzicky napadl o dva roky staršího muže. Do noční potyčky před barem se zapojili ještě další dva mladíci. Zmlácený muž dokonce musel být ošetřen v nemocnici. Agresorovi teď hrozí, že skončí za mřížemi, a to až na dva roky.