Dopadli lupiče díky kamerám
Neratovičtí strážníci dopadli zloděje reproduktoru dík bezpečnostním kamerám. I přesto, že se reproduktor u šestatřicetiletého muže našel, s přestupkem nesouhlasil, a proto byla celá událost postoupena příslušnému správnímu orgánu.

Během pár dní dopadli lapku
Mělničtí policisté objasnili krádež kabelky během několika dnů. Její majitelka ji v noci zapomněla v jednom z občerstvovacích zařízení na opěradle židle, na které seděla. Když se pro ni během několika minut vrátila, byla už pryč. V kabelce měla žena nejen peněženku s hotovostí, platební kartu, klíče, nabíječky a sluchátka k telefonu. Policisté po pachateli začali okamžitě pátrat. Nakonec dopadli devatenáctiletého pachatele, kterému sdělili obvinění ve zkráceném řízení. Policisté proto varují, aby lidé měli své věci neustále pod kontrolou a především pak v prostředcích hromadné dopravy.

Stále pátrají po ztraceném muži
Mělničtí policisté stále pátrají po pohřešovaném třiapadesátiletém Richardu Matějíkovi z Vojkovic. Je štíhlé postavy, zdánlivého stáří 50 až 53 let. Má modré oči, šedé krátké vlasy, čelní pleš a na bradě strniště. Pravděpodobně má na sobě cyklistické oblečení.

Strážníci lapili zloděje banánku
Neratovičtí strážníci dopadli ve zdejším supermarketu třiapadesátiletého muže, který v obchodě ukradl banánek v čokoládě v hodnotě 17 korun.

Padlý strom blokoval silnici
Mělničtí hasiči odstraňovali spadlý strom přes komunikaci. Podle šéfa hasičů Zbyňka Štajnce použili motorovou pilu, aby znovu uvolnili průjezd komunikace.

Seniorka se nedala nachytat
Případ podvodného telefonátu řeší policisté z minulého týdne v Činěvsi. Cizí člověk chtěl po babičce, aby mu půjčila peníze. Když zjistil, že mu může dát sto tisíc korun, vymyslel, že je před domem jeho kamarád, kterému má žena peníze dát. Seniorka mu je nedala. Policisty na podvod pak upozornila jiná žena.