Jiří SlezákPrvním z nich je Jiří Slezák (ročník 1973) trvale bytem Dobřeň- Jestřebice. Adresa trvalého bydliště je však pouze formální na adrese obecního úřadu. Na hledaného vydal Okresní soud v Mělníku příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody a příkaz k zatčení, a to za spáchání přečinů porušování domovní svobody a krádeže. O tom, že ho hledá policie, ví.

Hledaný muž je 176 centimetrů vysoké střední postavy, má šedozelené oči, světle hnědé až plavé krátké vlasy.

Máte-li informace k pobytu či pohybu uvedené osoby sdělte je, prosím, neprodleně policistům Obvodního oddělení Mšeno na tel. 974 876 750. Volat můžete také na bezplatnou linku 158.

Jan BrožíčekDruhým hledaným mužem je Jan Brožíček (ročník 1968), trvale bytem v Praze Vršovicích. Policisté Obvodního oddělení Kralupy nad Vltavou pátrají po jeho pobytu, neboť se na adrese svého bydliště nezdržuje a pátrání po něm je zatím bezúspěšné.

Muž neplatí od června roku 2013 výživné na svou nezletilou dceru. Za více než čtyři roky dluží na výživném téměř 60 000 tisíc korun.

Hledaný muž je zdánlivého stáří kolem 50 let. Má 175 až 180 centimetrů vysokou střední postavu, hnědé oči, hnědé rovné vlasy.

Informace k pobytu uvedené osoby přivítají policisté z Obvodního Oddělení Kralupy nad Vltavou na tel. 974876710. Využít můžete i v tomto případě tísňovou linku 158.