Sedmapadesátiletý muž z Libiše, jehož bezvládné tělo našli v úterý odpoledne školáci u železničního přejezdu mezi Byškovicemi a Neratovicemi, byl zavražděn. Prvotní domněnky policistů o příčině smrti nalezeného muže tak potvrdily výsledky nařízené soudní pitvy. Muž zemřel na následky mnohačetných úderů do oblasti hlavy.
Mrtvoly, která ležela v hustém křoví asi deset metrů od silnice, si jako první všimly děti, když se vracely domů ze školy. O otřesném nálezu pak okamžitě informovaly jednoho ze zaměstnanců nedaleké firmy, který vše nahlásil policistům.
Podle dalších šetření kriminalistů je pravděpodobné, že vrah zabil svou oběť přímo v místech, kde bylo tělo muže nalezeno. Tuto informaci Deníku potvrdil mluvčí středočeských policistů Pavel Truxa. Kriminalisté se případem intenzivně zabývají a snaží se zajistit stopy, které by je vedly k zajištění pachatele. Ten zatím uniká spravedlnosti.

Policisté žádají veřejnost o spolupráci při zmapování pohybu zavražděného muže (na snímku) během několika uplynulých dnů. Případné informace můžete volat na tel. čísle 723 828 026 nebo na linku 158.