Zdeněk Tesner, Libiš
Trenér Vrba by měl odejít, EURO má být šestnáct nejlepších týmů Evropy, mezi ty jsme se neprobojovali, takže jasný neúspěch. Navíc výkon byl ustrašený, bez pořádné taktiky a myšlenky. Nefungoval tým jako celek, hrálo se bez chuti a nadšení pro vítězství. Po úterních zápasech bych řekl, že šampionát vyhraje Chorvatsko.

Dušan Srba, Mělník
Předvedená hra mě velice zklamala. Pozitivní hodnocení zaslouží jen posledních pár minut zápasu proti Chorvatsku. Jako slávistu mě těší, že góly dali Škoda a Necid. Favorita mistrovství ale osobně nemám. Podle mě to bude někdo z trojice Německo, Španělsko a Francie.

Lenka Moravcová, Lešany
V letošním roce se neřadím mezi fotbalové fanoušky, protože jsem zatím neviděla ještě ani jeden zápas na EURU. Pouze zaznamenávám zprávy od lidí kolem mě. Nedokážu tedy ani tipnout, kdo by mohl vyhrát. A co říkám na to, že náš tým skončil? Jednou se prostě daří, jindy zase ne…

Luboš Saska, Mšeno
Myslím si, že náš tým odvedl dobrou práci, bohužel bez velkých šancí nepřichází ani velké vítězství. Za průlomový zápas považuji ten s Tureckem, který jsme těžce nezvládli. Můj favorit na vítězství letošního EURA je Wales, mají dobré hráče a hlavně je na nich vidět obrovská radost ze hry, z toho těží.

Vladimír Hulín, Mšeno
Bývaly i lepší roky a lepší výsledky, nicméně naše reprezentanty nepodezírám z toho, že by do zápasů nedali všechno, co bylo v jejich silách. Je ovšem otázkou, jaké ty síly jsou. Na vítěze mistrovství Evropy tipuji Francii, ale uvidíme.

Petr Limprecht, Mělník
Jelikož fotbalu příliš nerozumím, tak nechci vystoupení našeho týmu příliš hodnotit. Ale úplně laicky řečeno, když nepadají góly, tak nemůžeme vyhrát. A co se týče tipu na vítěze, myslím si, že vyhraje Německo.

Gavin Huban, Mšeno
Český tým byl slabý, celý šampionát bylo vidět, že nemají žádného zkušeného hráče, který by tomu mohl velet a probudil v ostatních nějakou vášeň. Bylo hodně vidět, že Rosický dost zápasů předtím nehrál, vypadal unaveně. I Petr Čech udělal tolik chyb v posledním zápase… Myslím, že vítěz bude překvapením, možná jeden z outsiderů.

Jarka Drechslerová, Kadlín
Naši fotbalisté odehráli své zápasy, jak nejlíp uměli. Čechy nemají tolik fotbalistů evropských kvalit, abychom mohli čekat něco víc. Fandím Slovákům, protože mají dobrý tým a sebevědomí. Kdo vyhraje EURO, si neodvážím tipovat. Je to i o náhodě a štěstí. Možná uspěje Francie, třeba Chorvatsko.

Lenka Mrózová, Neratovice
Je to sport a našim hochům to prostě zrovna nevyšlo. Podle mě nám fotbal zase tak moc nejde, zato Slovensko příjemně překvapuje. A kdo vyhraje? To se úplně odhadnout nedá, ale tipuji, že by to mohlo být Španělsko nebo Německo

Jana Laubová, Mělník
Hodnotím to pozitivně. Vyhrát ho nemohli a jelikož nemám ani ponětí, že nějaké EURO vůbec je, tak to nejspíš nebyla ani žádná katastrofa nebo mezinárodní trapas. Za mě tedy dobrý. A kdo vyhraje? Tak třeba Portugalci…