Mělničtí řidiči konečně projedou Bezručovkou! Už žádné uzavírky, dlouhé kolony aut a zacpané křižovatky!

Po dvouměsíční uzavírce, která byla nutná k obnovovacím pracem na vodovodním řádu, jsou opravy téměř před dokončením. První auta by novou silnici mohla využít už během úterního dne, což také za firmu Zepris, která stavbu prováděla, potvrdil Ivo Soukup. „Nyní provádíme závěrečné úklidové práce a blížíme se do finále. Včera jsme předali staveniště a teď přišli na řadu silničáři, aby vytvořili nové povrchy na vozovce,“ vysvětlil včera Ivo Soukup.
Do zprůjezdnění Bezručovy ulice zbývá už jen několik dní, a tak jsou jednotlivé práce přesně předem načasovány. V úterý přijde na řadu obnovení dopravního povrchového značení a budou staženy dosavadní zákazové značky.

Po obou stranách ulice došlo také na výměnu a opravu původních obrubníků. „Byly ve velmi špatném stavu. Budeme je opravovat také po otevření ulice, ale omezovat provoz by to nemělo,“ řekl Václav Hokeš, vedoucí mělnického odboru správy majetku a služeb.

Úterní den pro řidiče znamená jediné: po dvouměsíčních zoufalých dopravních peripetiích by měl být provoz na silnicích města plynulejší.