Jakým zážitkem pro vás bylo zpívat v kostele?
Nabídka mě nadchla, to se zpěvákovi málokdy poštěstí. Kostelu jsme tehdy přizpůsobili repertoár, ve kterém byl například Otčenáš z Bídníků. Věřím, že nepřeháním, když řeknu, že jsme si to všichni užili, posluchači, já i celá kapela.
Hrajete společně jen písničky z muzikálů?
To ne, muzikály máme rádi, ale hrajeme i naše autorské věci.
Na jaké muzice jste jako kluk vyrůstal?
Na klasické hudbě, protože jsem z operní rodiny. Časem jsem se dostal k folku, popu i rocku, a přestože to zní jako klišé, mám prostě rád dobrou muziku. Teď mě hodně baví swing a jazz. Muzikálové árie mám rád, poslouchám je ale méně, protože jimi žiju v práci.
Vaše kariéra začala vítězstvím v talentové soutěži Robin Hood, kdy jste se stal zpívajícím zbojníkem na jevišti. Tam se probudila vaše láska k muzikálům?
Je to trochu jinak, v době Robina Hooda už jsem v muzikálech zpíval, až prostřednictvím soutěže a obrazovky se ale o mě začalo víc vědět. Vyrůstal jsem na divadle a k jevišti mě to vždycky táhlo, později jsem i vystudoval divadelní scénografii. Věděl jsem, že půjdu tímto směrem, ale že se cílem nakonec stane především muzikál, to mě překvapilo. Ale náhodně mě potkal, našel si mě.
Čeká vás premiéra Horečky sobotní noci. Slyšel jste v poslední době i jinou muziku než Bee Gees, která k ní patří?
Pracovně teď sice žiju v osmdesátých letech a s hity Bee Gees, kompenzuji to ale tím, že hodně poslouchám folk, třeba Plíhala, Redla, Nohavicu nebo kapelu Nerez.
Líbil se vám film Horečka sobotní noci?
Znal jsem ho před tím jen matně. Stejně jako když jsem hrál v Pomádě, tak jsem do té doby věděl o filmu jen mlhavě. Ale jsem rád, že se Horečkou sobotní noci zase vracím k travoltovské roli. Že jsem mohl už dvakrát nastudovat roli, spojovanou s konkrétním hercem, to jsou zajímavé zážitky. Horečka sobotní noci je krásné dílo s krásnou muzikou, lidem by se to, myslím, mohlo líbit.
Považujete se za klikaře, že můžete dělat práci, která vás tak baví?
Jsem si vědomý toho, že mám štěstí, protože patřím mezi lidi, které jejich práce baví a ještě je uživí.

Před čtyřmi lety vyhrál televizní castingovou show Robin Hood aneb Cesta ke slávě. Prostřednictvím obrazovky začal být známý, už před tím ale zpíval v muzikálech. Před dvěma lety získal cenu Thálie za roli Dannyho Zuka v muzikálu Pomáda. Teď žije Horečkou sobotní noci a druhou travoltovskou rolí. S kapelou O´Band hraje i své autorské písničky. Působí i jako divadelní scénograf. Je mu devětadvacet let.