Mladí hokejisté se sešli ve středu odpoledne, aby si zatrénovali s hvězdou českého hokeje. A nejen oni byli spokojeni. Jaromír Jágr si trénink v rámci hokejové školy talentů, kterou pořádá společnost Kaufland napříč Středočeským krajem, pochvaloval.

„Musím uznat, že mělničtí kluci jsou moc šikovní. Některé věci, které oni umí, mě překvapily. Hlavně v bruslení, ale těžko se to srovnává. Už si nepamatuji, co jsem uměl já v šesti letech," vyzdvihl mladé naděje Jágr, který s dětmi strávil ve skvělé náladě na ledě více jak hodinu.

Zdroj: Filip Ardon

Na trénink dohlížel i šéftrenér mladých mělnických hokejistů Libor Stinka. „Je to obrovská motivace pro děti. Bylo vidět, jak je návštěva legendy nadchla," popsal přítomnost celosvětově známého sportovce Stinka. Podotkl, že jim hokejová hvězda ukázala, v čem se zlepšit. "Hráče to posouvá dál. Mohli si s ním popovídat a zároveň s ním probrat věci, které je mohou v hokeji posunout," dodal hlavní trenér mládeže, který má na starosti žáky pátých a šestých ročníků.

Projektu Kauflandu Škola hokejových talentů se zúčastní rekordních 11 hokejových klubů. Její řady se navíc letos rozšíří o čtyři nové kluby, konkrétně půjde o Kolín, Benešov a Kutnou Horu.