Kralupy/ TJ Sokol Kralupy ve spolupráci s Marinou Nelahozeves pořádají v úterý 29. dubna Rej čarodějnic. Start je v 15.30 hodin na Dvořákově stezce a cíl v přístavu Marina Nelahozeves. Na programu je plnění úkolů po trase, soutěže v Marině, zapálení tajemného ohně, opékání špekáčků, vyhlášení nejzajímavějších masek a projižďky po řece.


Zelčín/ Ve středu 30. dubna se v Zooparku Zelčín koná od 18 hodin Slet čarodějnic. Soutěžit se bude o Miss ježibabu a vystupovat tam bude rytířská skupina Palaestra, připravena je také ohnivá show. Od 20 hodin se tam koná taneční zábava s kapelou Safian.


Lužec/ Ve středu 30. dubna mají v 17 hodin sraz před kulturním domě Vltavan čarodějné bytosti. V místní tělocvičně proběhne rozlučkový mejdan s Čárymamčou a potom se všichni vydají na večerní špacír lužeckou vesnicí směrem na hřiště Na Pastvách, kde bude zapálena hranice.


Libiš/ Jazzová zahrada na Staré štaci pořádá ve středu 30. dubna od 17.30 hodin 2. Čarodějnou jazzovou noc Tonyho Brycha. Hrát bude tradičně Steamboat Stompers, připravena je výstava nejkrásnějších Tonyho fotografií a nebude chybět soutěž o nejkrásnější čarodějnici, letos i v dětské kategorii. Pro vítězku jsou připraveny zajímavé ceny.

Pořádáte také nějakou akci a chcete ostatní čtenáře pozvat? Napište nám na tento email, nebo využijte diskusi pod článkem!