Barevné chatičky prozrazují, že se tam budete cítit jako doma. A to doslova. Z kuchyně se line vůně oblíbených českých jídel jako od maminky. Svíčková, rajská nebo tradiční knedlo vepřo zelo.

Venku pražilo sluníčko a my jsme pookřáli až uvnitř restaurace, kde byl příjemný chládek. Velmi vřele nás za výčepem přivítala paní provozní. Je zvyklá na to, že tam lidé chodí na dobré jídlo. „Chceme, aby se tady každý, kdo sem přijede, cítil jako doma. Dokonce nabízíme rekreantům jídelníček podle jejich gusta,“ prozradila nám provozní Lenka Kolářová.

Rodinný kemp už má své skalní rekreanty, někteří tam jezdí až z Maďarska nebo Polska. Jak se dále dozvídáme od paní provozní, jedna rodina se do kempu pravidelně vrací dokonce i o Vánocích a Velikonocích.

Ani děti se v Liběchově rozhodně nenudí. V areálu je pro ně nachystaný malý koutek s pískovištěm, klouzačkou a malou houpačkou, v létě se mohou cachtat v bazénku. A okolní příroda přímo vybízí k relaxačním procházkám.

Kde, co, za kolik

Adresa
Kemp Zahrada Liběchov, Rumburská 44, 277 21 Liběchov
Telefon:777 335 379
E–mail: kolarovalenka1@seznam.cz

Ubytování

Kemp Zahrada nabízí pět čtyřlůžkových chatek s vlastním WC, sprchou a teplou vodou, malou kuchyňkou se základním vybavením, ledničkou, elektrickým dvouvařičem a rychlovarnou konvicí.

Stravování
V areálu kempu je k dispozici zahradní restaurace, kde je možné si zajistit polopenzi nebo plnou penzi při objednávce ubytování. Pro kolektivy tam nabízejí uspořádání party s rožněním selete nebo kuřat.

Zařízení
Celý kemp je oplocen a má vlastní parkoviště. Pro děti je tam dětský koutek s pískovištěm a klouzačkou. Návštěvníci mohou využít v letních měsících soukromý bazén, který se nachází v areálu kempu.

Ceník
Sezona
Chata - 720 Kč/den/noc
Elektrická energie - dle spotřeby
Pes - 20 Kč
Parkovné - 35 Kč
Při delších pobytech možné slevy po dohodě

Mimo sezonu
Chata - 48O Kč/den/noc


Tipy na výlet
Hrady Kokořín a Houska, díla Václava Levého vytesaná v pískovcových skalách: Čertovy hlavy, Klácelka s vytesanými Blanickými rytíři, Had, Harfenice a jiné, koupaliště Želízy, Mělník nebo přírodní nádrž Harasov.