close Co je koronavirus. info Zdroj: Deník zoom_in V mělnickém Centru seniorů dnes proběhne k tomuto tématu důležité jednání. „Dnes o tom budeme jednat. Ta situace je proměnlivá, ale chceme se poradit, jakým způsobem budeme postupovat,“ uvedla tamní ředitelka Drahomíra Pavlíková.

Jednání zřejmě bude zaměřené především na návštěvy. „Je možné, že budou omezeny nebo budou vyžadovány roušky, případně úplně zakázány. Veřejnost budeme včas informovat,“ dodala ředitelka.

Dům Kněžny Emmy v Neratovicích v souvislosti s koronavirem prozatím zpřísnil dodržování hygienických zásad. „Přijali jsme informační opatření, co se týká směru k veřejnosti. To samé však platí i pro náš personál. Pochopitelně sledujeme aktuální informace a řídíme se krajským upozorněním v souvislosti s dodržováním osobní hygieny. Jsme připraveni reagovat na aktuální situaci,“ shrnul zástupce ředitelky Jaroslav Látal.

V mělnickém Senior komplexu v tuto chvíli žádná speciální opatření nechystají. Vše se ale může změnit. „Čekáme na vyjádření Krajské hygienické stanice. Sledujeme, jak se situace vyvíjí a jsme připraveni okamžitě reagovat,“ řekl ředitel Josef Sedláček.

close Koronavirus v Česku info Zdroj: Deník zoom_in