V zásobníku hořelo palivo

Chorušice – Zřejmě závada na tepelné pojistce stála za požárem zásobníku kotle na tuhá paliva, k němuž došlo v jednom z chorušických domů. Rozpálený ocelový zásobník vyrazili uhasit profesionální hasiči z Mělníka, jimž na pomoc přijeli i dobrovolní hasiči ze Mšena. Po prolití zásobníku vodou zjistili, že na kotli kupodivu nedošlo k žádné škodě. Majitelce domu pak doporučili prohlídku topidla odborníkem.

Čtěte také: Židovský hřbitov hlídají bezpečnostní kamery i v noci

Nemocný senior se neozýval

Kralupy – Profesionální hasiči z Kralup nad Vltavou, záchranáři i policisté mířili na sídliště V Zátiší. Přivolal je tam muž, jehož otci se udělalo špatně a nebral mu telefon. Na zvonek také nereagoval. Šestasedmdesátiletému seniorovi se naštěstí nakonec podařilo dostat se až ke dveřím a otevřít je. Byl ovšem zmatený, proto ho záchranáři převezli na vyšetření do nemocnice.

Kontejnery stojí u hasičárny

Nelahozeves – První dubnovou sobotu se místní zbaví velkoobjemového odpadu a bioodpadu ze zahrádek. Kontejnery budou stát před hasičárnou mezi osmou hodinou a polednem.

Žena otočila vůz na střechu

Mělnicko – Žena, která jela po silnici I/9, nezvládla u křižovatky na Bášť řízení a auto poslala na střechu. Na místo vzápětí vyrazili neratovičtí profesionální hasiči a jejich kolegové z Letiště Vodochody, kteří zraněnou řidičku pomohli naložit do sanitky a poničené auto pak převrátili zpátky na kola. Palivo, které z auta při havárii uniklo, posypali sorbentem.

Čtěte také: Pojišťovna vyplatí za havárii v Kralupech miliardu