Začátek jízdy je v Řeži u Prahy u lávky a konec noční projížďky bude u přívozu v Máslovicích. V cíli čeká na všechny zúčastněné vodáky ohňová produkce, občerstvení a nebude chybět ani hudba. Ti, kteří loď nemají, si mohou zapůjčit na místě kanoe nebo rafty. Nejpozději dnes se musí zájemci přihlásit na internetových stránkách www.maslovice.cz.

Kluci hrají o starostův pohár

Obříství – Druhý ročník turnaje fotbalových přípravek O pohár starosty obce Obříství pořádají místní sokolové v sobotu 24. června od 10 hodin. Soutěžit budou družstva mladších i starších přípravek. V každé kategorii jsou rozlosována čtyři mužstva. Pro diváky je připravena také bohatá tombola.

Závodníci mají tři hodiny

Kralupy – Orientační závod dvojic na horských kolech startuje v neděli v 10 hodin z turistické základny. Cílem závodu bude stejné místo a startovat se bude postupně. Časový limit pro absolvování trasy je tři hodiny. Uzavření cíle bude 3,5 hodiny od startu poslední hlídky.

Mělnický hrozen startuje

Mělník – Oblíbený dálkový a turistický pochod Mělnický hrozen startuje v sobotu 24. června od 6.30 do 10 hodin na vlakovém nádraží. Pro milovníky pěší turistiky jsou připraveny trasy 10 až 50 kilometrů. Cílem je Blatenská hospoda nejpozději do 18 hodin.

Koule oživí zbrojnici

Tuhaň – Turnaj devátého ročníku petanque turnaje družstev s názvem Tuhaňské koule se uskuteční ve čtvrtek 5. července od 9 hodin v areálu hasičské zbrojnice. Pořadatelem akce je agentura Tuhaňský Kašpárek. Uzávěrka přihlášek je v posledním červnovém dni. Přihlásit se mohou tříčlenná družstva s předem zvoleným kapitánem.