Smršť zpustošila lesík v Neratovicích  

Neratovice - Větrná smršť, která se v úterý 3. ledna prohnala Neratovicemi, vyvrátila a polámala velké množství borovic v lesíku ve zdejší Mládežnické ulici. Postižená lokalita byla bezprostředně zajištěna městskou policí a označena páskou. Odbor životního prostředí městského úřadu žádá občany, aby do doby odstranění vyvrácených dřevin nevstupovali do lesíka. 

Nosíme zdravě i v Mělníku  

Mělník – RC Havránek v pondělí 8. ledna pořádá zajímavé setkání budoucích rodičů, kteří přemýšlejí o nošení svých ratolestí v šátcích nebo ergonomických nosítkách. Vyzkoušet si budou moci úvazy, nové šátky a nebo si pohrát s dětmi. Začátek je v deset hodin, předpokládané ukončení akce je ve 13 hodin

Putování s Třemi králi po betlémech 

Mělník – Rodinné centrum Kašpárek Mělník připravuje putování po betlémech v kostele sv. Ludmila a v chrámu sv. Petra a Pavla. Tříkrálová pouť s dárky pro novorozeného Ježíška se uskuteční v neděli 7. prosince od půl čtvrté. Sraz účastníků je v Husově domě v Krombholcově ulici. K jesličkám položí mimo jiného i dudlíky a další drobnosti. Na závěr divadelně - hudebního odpoledne je čeká sladká tečka v RC Kašpárek. Pořadatelé doporučují vzít s sebou teplé oblečení a oblíbené hudební nástroje.