Stránecká časovka startuje letos už čtvrtý ročník

Stránka – Dnes startuje už čtvrtý ročník Stránecké časovky. Start závodu je naplánovaný na dvě hodiny po poledni, přičemž běžci se musí zaregistrovat už hodinu předem v místě startu pod lipami u rybníka. Pro ženy je vymezena trať dlouhá 720 metrů ve třech věkových kategoriích a muži poběží 1080 metrů ve čtyřech věkových kategoriích. V programu bude navíc možné zúčastnit se Stránecké pivní časovky, kdy závodník musí uběhnout 400 metrů a vypít jedno alkoholické pivo. Do tohoto exhibičního podniku se ovšem mohou přihlásit jen běžci starší 18 let. 

Na Chloumku bude bazar i turnaj v ping-pongu

Mělník – Místní Rodinné centrum Chloumek pořádá bazárek dětského oblečení na své akci už dnes od osmi do dvanácti hodin a pro všechny kupující je vstup zdarma. Prodávající pak zaplatí 150 korun za jedno místo. Dnes odpoledne asi hodinu a půl po poledni se potom v prostorách centra odehraje Turnaj ve stolním tenise pro všechny tatínky. Již tradiční turnaje v ping-pongu jsou velmi oblíbené a vyhledávané. Akce je ryze amatérskou záležitostí, takže profesionálům je vstup přísně zakázán. Vlastní pálku, sportovní přezutí a dobrou náladu je ale nutné si přinést s sebou.

Stromoví majitel odstraní

Kralupy – Společnost ČEZ upozorňuje vlastníky a uživatele pozemků, přes něž vede nadzemní elektrické vedení nebo na něž zasahuje ochranné pásmo, na povinnost odstraňovat a oklešťovat stromoví a jiné porosty ohrožující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy. Bližší informace je možné získat na webových stránkách města. 

Oddíl hledá malé karatisty

Chvatěruby – Nábor do oddílu karate pořádá TJ Karate Praha ve středu 27. září v tělocvičně základní školy. V čase od 15 do 16 hodin bude probíhat sportovní přípravka karate. Vlastní nábor začne v 16 hodin. Minimální počet pro otevření oddílu je 8 dětí a maximální počet je 20. Trenérem bude Aleš Hromádko, člen Českého svazu karate a nositel 4. DANU černý pás. Tréninky se budou konat každou středu.