do 30. června

Úvodní etapa projektu začala hned po Dnech Kralup. Až do konce června se pracuje mimo silnici na Předmostí, kde byla v úseku mezi lávkou a křižovatkou uzavřena cyklostezka i chodník.

od 1. do 21. července

Druhá etapa, která stále nebude znamenat omezení pro řidiče. Uzavřeny budou části chodníků v Mostní ulici, od mostu ke křižovatce.

od 8. července do 18. srpna

Ve třetí etapě bude v Mostní ulici ve směru od Masarykova mostu do Lobečku zúžena doprava do levého jízdního pruhu.

od 5. srpna do 8. září

Se čtvrtou etapou budou uzavřeny ulice Třída Legií a Třebízského. Objízdná trasa pro Třídu Legií povede v obou směrech ulicemi Masarykova a Revoluční, pro Třebízského pak ulicí V Pískovně.

Křižovatka před mostem v Lobečku. | Video: Deník/Petra Špitálská

od 9. do 29. září

Doprava v křižovatce bude v páté etapě řízena semafory. Nejdříve bude zavřená Třebízského ulice, později ji vystřídá Třída Legií. Objízdné trasy budou shodné jako ve čtvrté etapě.

od 30. září do 13. října

V Mostní ulici budou v obou směrech řídit dopravu semafory. Ulice Třída Legií a Třebízského budou zavřené, opět se shodnými objížďkami jako v etapách čtvrté a páté.

od 14. do 24. října

Sedmá etapa, tedy finále. Mostní ulice bude průjezdná. V provozu nebude odbočovací pruh od mostu na Předmostí. V některých místech budou přetrvávat omezení pro chodce a cyklisty. Následovat budou dokončovací práce bez dopravních omezení, oficiálně má projekt skončit 10. prosince.