Šest večerů, po dvou v červnu, červenci a srpnu bude po setmění patřit v zahradě kulturního domu se vchodem z ulice Dr. E. Beneše letnímu kinu. Názvy snímků, které budou promítány, se zatím v programu na webu Vltavy neobjevily.

Další program už je ale konkrétní. Sezonu zahájí květinový workshop druhý červnový pátek vpodvečer, kdy tam budou předem přihlášení zájemci plést květinové věnce. Poslední červnovou středu odpoledne zaplní zahradu rodiče s dětmi, kterým zahraje loutkové Sváťovo dividlo pohádku O Koblížkovi. Další divadlo bude na řadě první srpnový čtvrtek dopoledne, kdy divadelní soubor Nosálci.cz přiveze do Kralup nad Vltavou příběh podle knižní předlohy Astrid Lindgrenové Ronja, dcera loupežníka.

Tančit se v zahradě bude dvakrát, jednou při jazzových hitech, podruhé na mexické rytmy. V posledním červencovém večeru dorazí na zahradu kulturního domu kapela Soul sisters a zahraje nejslavnější skladby například Stevieho Wondera nebo Arethy Franklin a jiných hvězd s prvky jazzu, soulu a latinské muziky.

Další koncert se na stejném místě odehraje předposlední prázdninový pátek, kdy Mariachi Azteca de Praga představí tradiční mexickou a latinsko-americkou muziku.

| Video: Youtube

Léto v zahradě kulturního domu Vltava

pátek 9. června letní květinový workshop
pátek 16. června letní kino
pátek 30. června letní kino
pátek 14. července letní kino
středa 26. července od 16.30 Sváťovo dividlo O koblížkovi
pátek 28. července letní kino
pondělí 31. července od 19.30 Soul sisters
čtvrtek 3. srpna od 10.00 Nosálci.cz: Ronja, dcera loupežníka
pátek 11. srpna letní kino
pátek 18. srpna od 19.30 Mariachi Azteca de Praga
pátek 25. srpna letní kino