„Starší děti, které jdou ze školy, nemají možnost se někam dostat, chodí rovnou domů. Anebo na dětské hřiště, což je špatně," připomněla a doplnila, že hřiště pro větší děti, na kterém by se mohly vyřádit a vybít svou energii, uhradí obec z rozpočtu. Tedy pokud budou zastupitelé souhlasit. „Hřiště už máme navržené, v okamžiku, kdy to zastupitelstvo schválí, můžeme začít s realizací," vysvětlila.

Své vlastní hřiště mají dostat také menší děti, které bydlí ve staré části Kel blízko Labe. „Máme podanou žádost o dotaci na dětské hřiště dole v obci, výsledek zatím nevíme. Nicméně hřiště postavíme, i kdybychom příspěvek nezískali, jen bude menší, než jsme plánovali. Máme k dispozici dvě varianty, s dotací i bez," připomněla Iveta Fišerová.

Další hřiště, tentokrát multifunkční, by starostka ráda viděla vedle fotbalového hřiště, kde je nevyužívaná plocha. „Za postranní čárou je tam volný prostor. Na toto nové sportoviště máme také podanou žádost o dotaci," uvedla s tím, že vzhledem k velikosti plochy, kterou obec zabírá, by jedno centrální hřiště nemělo dostatečný význam.