Ten procházel v polovině tohoto týdne po poledni mělnickým parkem za autobusovým nádražím směrem k marketu. Co se děje kolem, příliš nevnímal. Přiznal, že byl lehce opilý a poslouchal muziku ze svého mobilu. Za sídlem hasičského záchranného sbopu ho měl náhle někdo zezadu nakopnout pod koleno. Když se otočil, stáli proti němu tři černovlasí mladíci.

„Pak podle jeho oznámení došlo ke slovní rozepři, po které ho jeden z mladíků uhodil pěstí do obličeje, až upadl na zem, přitom mu vylétnul z ruky mobil,“ řekl Tichý.

Když se napadený muž po chvilce zvedl, viděl trojici už jen záda. Útočníci podle něho mířili směrem k nádraží. Vzápětí zjistil, že mu chybí mobil a peněženka s patnácti stovkami, která mu během rychlé rvačky rovněž vypadla. Nepříjemné setkání za bílého dne ho tak mělo připravit o celkem dva tisíce sedm set korun.


Útočníci měli být ve věku mezi sedmnácti a jednadvaceti lety, vysocí asi 165 centimetrů, všichni s krátkými černými vlasy. Jejich oblečení si mladík nevybavil, věděl už jen to, že mluvili česky bez přízvuku.

Policisté žádají případné svědky přepadení, aby se obrátili na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158.