K dopravní nehodě došlo v pátek 15. září v 16.45 hodin. „Neznámý muž na jízdním kole jedoucí ze slepé ulice nedal přednost zprava přijíždějící cyklistce. Žena, která cyklistu přijíždějícího zleva viděla, uprostřed křižovatky zastavila, aby se jí mohl vyhnout. Ten se však nevyhnul a došlo ke střetu,“ popsal nehodu policejní mluvčí Pavel Truxa, podle kterého cyklista sice na místě nehody zastavil, po chvíli však ujel, aniž by zraněné ženě poskytl první pomoc nebo zavolal záchranku.

Dopravním policistům se dosud nepodařilo všemi dostupnými prostředky odhalit cyklistovu totožnost. S prosbou o pomoc se proto obracejí na veřejnost.

close Policisté pátrají po cyklistovi, který po nehodě s cyklistkou na křižovatce Dvořákově stezce ujel. info Zdroj: Policie ČR zoom_in Policisté pátrají po cyklistovi, který po nehodě s cyklistkou na křižovatce Dvořákově stezce ujel.

„Pokud muže poznáváte nebo máte k jeho osobě jakékoli poznatky, kontaktujte prosím mělnické dopravní policisty na telefonním čísle 725 067 127. V pracovní době od 7.30 do 15.30 můžete volat na číslo 974 876 464, využít lze také linku tísňového volání 158,“ dodal Truxa.