Důvodů k registraci je celá řada. V neratovické porodnici se rodí více než tisícovka dětí za rok. "Upřednostňují se zde přirozené porody, což dokazuje zapojení nemocnice do projektu Přirozený porod v porodnici. Tato iniciativa spočívá v šíření myšlenky, že v porodnicích lze rodit přirozeně a přitom bezpečně, vlídně a s respektem k individuálním potřebám rodičky i novorozence," vysvětluje Kosák. Samozřejmostí je zachování co nejpřirozenějšího a nejintimnějšího prostředí a laskavosti, která takovému jedinečnému okamžiku přísluší.

Budoucí maminky se mohou registrovat prostřednictvím e-mailové adresy porodniceneratovice@mediterra.cz nebo na telefonním čísle 315 637 111.

"Nemocnice možnost zápisu porodnice nejen prodloužila, ale rodičky mohou v rámci soutěže obdržet VIP kartu Lady Care do ambulance Premium v hodnotě 2 200 korun," říká David Kosák s tím, že program Lady Care nabízí například záruku objednání na přesný čas, přednostní ubytování na jednolůžkovém pokoji nebo výběr vlastní porodní asistentky. Z budoucích maminek zaregistrovaných od 1. února se každý měsíc vylosují tři výherkyně.