Profesionální výrobek podpoří rooming-in v náročném období prvních hodin po porodu. Postýlka je také vhodná pro bezpečnou péči o miminka v domácím prostředí během celého šestinedělí a podle fyzických dispozic dětí v průměru do třetího měsíce věku. Díky půjčovně, kterou tato společnost nabízí, si maminky mohou zapůjčit postýlku na doma a když z ní miminko vyroste, jednoduše ji vrátí.

„Naším krédem je kvalita a podpora špičkové péče, což nás spojuje s porodnicí Mělník. Darem chceme podpořit skvělou práci zdejšího personálu a usnadnit maminkám nádherné a zároveň vyčerpávající situace po porodu,“ uvedl Zdeněk Grimm, ředitel obchodu společnosti.

Hlavní výhodou této postýlky je mobilita, díky kolečkům a funkční konstrukci lze s postýlkou lehce manévrovat a umožňuje zavézt miminko v bezpečí kamkoliv. Praktické je také výškové nastavení, které se přizpůsobí postavě rodičů nebo aktuální situaci. Silnou stránkou je bezpečnost. Dítě může v postýlce ležet dlouhodobě, je ve zdravé pozici ve stabilní postýlce a zároveň je stále mámě na očích. Velkou výhodou je také náklon postýlky, který se jednoduše nastaví a miminko pak snáze dýchá při nemoci nebo je v bezpečné poloze při rizikovém ublinkávání.