Kvůli koronaviru budou zavedena určitá opatření. Jedno třeba počítá s tím, že nebude na místě možné připojení na wi-fi síť. To ale neznamená, že by se Covid-19 šířil bezdrátově; jde pouze o to, aby se lidé neshlukovali v místě kvůli připojení na internet. Dále nebudou k dispozici stojany s pohlednicemi k výběru, polední pauza bude určená k desinfekci prostor. Dále bude maximální možný počet návštěvníků v provozovně dva lidé. „U vstupu použijte dezinfekci na ruce.

ON-LINE reportáž ke koronavoru najdete ZDE

Vstup bude možný pouze s ochranou dýchacích cest. Dobu pobytu v TIC, prosíme, omezte na nezbytné minimum. Pohlednice, turistické vizitky a magnety vám očíslujeme a vystavíme do vitríny směrem do ulice, kde si je předem budete moci pohodlně vybrat,“ uvedli představitelé turistického centra.

Letáky potom mají návštěvníci vybírat očima a nevracet je zpět do stojanů. „Ujišťujeme vás, že se budeme snažit vyjít vstříc všem vašim požadavkům, ale očekávejte jistá omezení a snížení komfortu, na který jste byli zvyklí. Prosíme tedy o vzájemnou ohleduplnost, vstřícnost a pochopení, a za to předem děkujeme,“ dodalo vedení turistického centra.