Letos se podařilo na dobrou věc vybrat rekordních bezmála sedmdesát tisíc korun, dalších deset pak přidali štědří dárci. Za vybrané peníze pojede Vašík Veverka, mentálně postižený epileptik a hypotonik z Neratovic na rehabilitační pobyt do vyhlášených slovenských lázní Adeli v Piešťanech.

Zdeňka Sekulová se vedle pořádání turnaje, na kterém mimo jiné hraje a většinu zápasů také píská, už druhým rokem vrhá i do dalších aktivit. Ty ji sice stojí neuvěřitelné množství času a energie, zároveň ovšem přinášejí plody v podobě desítek tisíc korun, jež následně pomohou nemocnému dítěti.

Loni uháčkovala Zdeňka Sekulová se svou kamarádkou přes tisíc malých motýlků. Tento rok se pak pustila do výroby domácích pečených čajů, džemů a sirupů, na které spotřebovala pět set kilogramů ovoce. Vařila je skoro půl roku a díky jejich prodeji vydělala přes dvaapadesát tisíc korun…

O učitelích a zejména o tělocvikářích se říká, že jsou praštění. Pokud by se jejich šílenství projevovalo podobně jako v případě pedagožky z Mělníka, bylo by skvělé, kdyby jednu takovou Zdeňku Sekulovou měla každá škola v Česku.