Neobvyklé adrenalinové aktivity si mohou nyní užít lidé z Mělnicka. V Adrenalin jazz garden Na Staré štaci u Neratovic lezou odvážlivci na lanovém parku s lezeckými stěnami ve výšce až devět metrů, hopsají na skákacích botách, jezdí na čtyřkolkách či střílejí lukem na terč.

Rozšířené centrum, které do nynějška nabízelo jen půjčování čtyřkolek a paintballového vybavení, se tak stalo zajímavou alternativou pro každého, kdo chce zažít nevšední odpoledne. „Kombinace vybavení je ideální i pro větší skupiny lidí, například pro školy,“ uvedl provozovatel areálu Jan Šilhavý.

Skupinka nadšenců vyrazila jako jedna z prvních do adrenalinového centra o tomto víkendu. „Chtěl jsem vyzkoušet hlavně skákací boty. Nikdy jsem na nich nestál a překvapilo mě, jak je to snadné,“ řekl pro Mělnický deník Michal Krása z Prahy, který překonal i celý lanový park v nejvyšší možné výšce.
Fyzicky náročné disciplíny, jako například bungee running, tedy běh na gumě, lze prostřídat s odpočinkovou lukostřelbou, kde si zájemci mohou vyzkoušet především přesnost. Areál je přizpůsoben i pro tělesně postižené klienty. „Vybrané aktivity provozujeme pod dohledem i pro vozíčkáře,“ upozornil Jan Šilhavý.

Více informací o aktivitách centra najdete také na www.4kolky.org.