Na první pohled se to možná nezdá, ale má jednou tolik zrcadel než pražské bludiště na Petříně. Veselá různě prohnutá zrcadla v síni smíchu návštěvníky promění v trpaslíka s malinkýma nožičkama, hubeňourka s dlouhýma rukama nebo jinou komickou figurku. „V našem zrcadlovém labyrintu není jako jinde zakázáno fotit, ale právě naopak. Návštěvníci si mohou udělat vtipnou fotku nebo video, jak sedí na stropě v antigravitační místnosti, levitují stoleček nad hlavou nebo se vyfotí v nekonečném prostoru tunelů zrcadlového bludiště, který je magicky rozmnoží,“ řekl kouzelník s tím, že se návštěvníkům také líbí interaktivní kouzelnické optické klamy.

Pilotním pořadem pro dospěláky a větší děti v Divadle kouzel je show Magická esa, kde se diváci mohou těšit na čtyřmetrovou skluzavku času, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, originální levitaci divačky, vystřelení kouzelnice z děla nebo záhadné čtení myšlenek divákům v publiku. „Uvádíme čtyři různá představení pro naše nejmenší diváky, kde se děti na jevišti naučí i čarovat. Od poloviny listopadu hrajeme představení s názvem Kouzelné Vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek! Jedná se o vánoční speciál, kdy si s dětmi hrajeme na kouzelnické Vánoce,“ podotkl Kožíšek.

Na kouzlení se děti u Pavla Kožíška se nemusí jen dívat, ale díky němu se mohou naučit čarovat i doma. „Děti se naučíte se krok za krokem jednoduché, ale při tom velice efektní kouzelnické triky, které na začátku své kariéry používali i nejslavnější kouzelníci světa, počínaje Harrym Houdinim a konče Davidem Copperfieldem,“ dodal Kožíšek.