Nejúspěšnější český stolní tenista Petr Korbel a zpěvačka Jitka Zelenková se zde stali kmotry singlu a videoklipu, které jsou aktuálně ke zhlédnutí a poslechu na sociálních sítích a různých internetových hudebních platformách. Jaroslav Břeský, zpěvák skupiny Prague Queen, uvedl v Libčicích při křtu do života singl s názvem Oh Freddie, který sám nazpíval. Je oslavou hudební legendy - britského zpěváka Freddieho Mercuryho, od jehož smrti uplyne letos 30 let.

Autorem hudby je František Raba, baskytarista, kontrabasista, skladatel, aranžér a producent (roky hrál s Jitkou Zelenkovou i Karlem Gottem). Text napsal Peter Freestone, jenž byl v posledních 12 letech Freddieho života jeho osobním přítelem a asistentem a po zpěvákově smrti se natrvalo usadil v České republice. V současné době žije v Královéhradecku.

"František Raba na slavnosti nechyběl, ale Peter se kvůli jiným pracovním povinnostem křtu nemohl zúčastnit," sdělil Jaroslav Břeský. "Manažer skupiny Queen a Peter Freestone skladbu představili ještě před jejím oficiálním vydáním návštěvníkům největšího fanouškovského setkání Freddieho Mercuryho - Queen Convention. Za to jsme následně dostali i osobní poděkování od ředitelky celosvětového fanklubu skupiny. Píseň zazněla před časem také na našich dvou vyprodaných koncertech v indické Bombaji," dodal.

Další videoklip vznikl na oslavu stolního tenisu a dostal jméno Bassky – Let's Play, jehož spolutvůrcem je rovněž zpěvák Jaroslav Břeský a autorem hudby taktéž František Raba, vznikl v době covidové a jsou na něm k vidění slavné osobnosti ze světa stolního tenisu, které za sebou zanechaly v tomto sportu nesmazatelnou stopu.

"V klipu můžete mimo jiné vidět jak extraligové hráče českého stolního tenisu Jana Hrnčiříka, Petra a Richarda Korbelovy, tak i hráče z nižších soutěží a amatéry. Jsou zde k vidění i ukázky vrcholného světového stolního tenisu Němce Timo Bolla," uzavřel Břeský.