Od čtvrtka 5. října pohřešují blízcí patnáctiletou Ester Říhovou. Dívka byla naposledy spatřena v úterý 3. října v 7:30 hod. rodinným příslušníkem ve Štětí. Do současné doby se nevrátila domů a naposled o sobě podala zprávu 4. října s tím, že se nachází v Praze, dále nekomunikuje. Je předpokladem, že by se měla pohybovat na území hlavního města Prahy. Rodina má obavy o její zdraví a život.

Ester je vysoká zhruba 156 cm, střední postavy, má hnědočerné dlouhé rovné vlasy a zelenohnědé oči.

V době odchodu měla na sobě černé kalhoty, černou mikinu s kapucí a bílé boty zn. NIKE. 

Nejdéle pohřešovaným mužem s trvalým bydlištěm na Mělnicku je sedmatřicetiletý Kamil Mrzílek. Policisté a jeho blízcí ho postrádají od 27. června 2005, kdy mu bylo devatenáct let

Naopak nejstarším pohřešovaným člověkem je sedmdesátiletý Jiří Vajsochr, po kterém policisté pátrají od 30.května 2022. Naposledy byl viděn 29. dubna 2022 v obci Byšice, od té doby ho nikdo neviděl. Pohřešovaný je bez domova a nemá ani žádné stálé přátele nebo rodinu. Jeho vzhled je zanedbaný, má tmavší prošedivělé kudrnaté vlasy, vousy a hnědé oči.

Další pohřešovanou ženou z Mělnicka je pak Lenka Kubrová, která nebyla viděna už 12 let. Rodina a policie ji pohřešují od roku 2011, kdy jí bylo 26 let.

Pokud někdo ví, kde se pohřešovaní nacházejí, měl by kontaktovat policii na tísňové lince 158.