Na Prima Dni s Deníkem vás čeká sto osmdesát minut nabitého programu, kterým vás bude provázet zpěvák skupiny Seven Filip.

Stejně jako v minulých letech přijde na řadu i mělnická kauza, tentokrát na téma hazard. Do debaty o stoupajícím počtu heren ve městě můžete svými názory přispět i vy.

Prima Den s Deníkem vám nabídne například ukázky policejní techniky nebo bojového umění taekwondo pod vedením Petra Limprechta, půjde dokonce o premiéru cvičení s hudbou. Představí se tam i taneční hiphopová skupina All 4 Dance z Neratovic nebo malí zpěváci ze sborů mělnické umělecké školy.

Studenti neratovického učiliště vás připraví na večerní pálení čarodějnic, v salonu pod širým nebem vám mladí kadeřníci originálně upraví vlasy a namalují zajímavé motivy na obličej.

Studenti liběchovského učiliště vás zase potěší vazbami květin na téma Byl první máj, byl lásky čas.

Dospělí i děti si na Prima Dni s Deníkem užijí soutěže o zajímavé ceny, mezi kterými jsou například set top boxy, digitální fotoaparát, laserová tiskárna nebo zapůjčení vozu Seat. Dospělí se mohou zapojit do workshopu a na chvíli se stát novináři nebo fotografy.

Děti čeká také malování na nekonečnou roli papíru, inspirovat je přitom budou malí malíři ze mšenské umělecké školy.