Právě vyhlašujeme sedmý ročník ankety, kterou nehledáme učitele z říše snů, ale kantory, u nichž je z pohledu dětí autorita provázena i laskavostí, pochopením a hravostí.

Do ankety Hvězda za katedrou mohou učitele nominovat školáci, malé týmy i celé třídy, nebo rodiče, ředitelé škol… Je to snadné, stačí zaslat do redakce poštou nebo mailem základní informace o nominovaném kantorovi a pár řádek o tom, čím si jejich přízeň získal. Lze také připojit snímek třídy.

Na vaše nominace se těšíme do úterý 28. dubna. V následujícím měsíci všechny nominované učitele představíme na stránkách Mělnického deníku a na webu melnicky.denik.cz.

Hlasováním v anketě, která bude pokračovat až do čtvrtka 28. května prostřednictvím kuponů z novin i na našem webu, pak společně najdeme vítěze.
Pro nejoblíbenější učitele je připraven zarámovaný diplom a velká reportáž o jeho třídě i škole, která vznikne přesně na Den dětí 1. června. Ani školáci přitom nepřijdou zkrátka. Ti, kteří nominují vítězného učitele, dostanou speciální dort.


Jak nominovat oblíbené učitele základních i středních škol?

Zašlete nám informace o učiteli (jeho jméno, v jaké škole a třídě učí, jaké předměty učí, čím si získal oblibu, v čem se liší od ostatních učitelů)

Doplňte informace o odesílateli nominace (jméno/jména všech, kteří učitele nominovali, kontaktní telefon a mail, k nominaci lze přiložit také snímek třídy)

Vše je nezbytné doručit redakci písemně na adresu Mělnický deník, Kapitána Jaroše 276, 276 01, Mělník nebo melnicky@denik.cz nejpozději do 28. dubna