Ten podle informace z radnice zemřel po dlouhé těžké nemoci ve středu 27. května. Zaměstnanci městského úřadu projevili upřímnou soustrast celé rodině.

Lidé se mohou seznámit s projektem polikliniky

Vedení města Neratovice zve zájemce na veřejnou prezentaci projektu městské polikliniky. Připravovaný projekt lidem představí zástupci radnice spolu s architektem Adamem Rujbrem. Setkání se uskuteční v pondělí 1. června od 17 hodin v kině Společenského domu Neratovice.

Seifertovy Kralupy letos přijímají video – recitace

Dům dětí a mládeže Kralupy pro letošní rok vyhlásil recitační soutěž Seifertovy Kralupy na památku básníka Jaroslava Seiferta v rámci 25. ročníku festivalu poezie a přednesu Seifertovy Kralupy 2020. Soutěž pro žáky základních škol, středních škol, středních odborných učilišť okresu Mělník a mikroregionu Údolí Vltavy se uskuteční od 15. do 19. června letošního roku. V tomto termínu mají registrovaní účastníci soutěže zaslat videa své recitace jedné básně od Jaroslava Seiferta na info@ddmkralupy.cz. Porota vybere tři nejlepší v každé ze čtyř kategorií a výsledky oznámí do konce června. „Ceny budou soutěžícím předány na přehlídce Seifertovy Kralupy 2020, která se bude konat v září,“ uvedli organizátoři z DDM Kralupy.