Začala také rekonstrukce silnic ve spojovacích ulicích mezi Růžovou a Mladoboleslavskou. „Jedná se o ulice Mýtní, Na Stráni, Oranžová a Krátká. Opravit by se měl povrch všech komunikací a cena se vyšplhá zhruba na 670 tisíc korun,‟ uvádí město Mělník.

Železniční přejezdy se dočkají rekonstrukce

Železniční přejezd v Kladenské ulici v Kralupech nad Vltavou bude až do 19. června uzavřen, a to v obou směrech. Jak potvrzuje město, objízdná trasa ve směru na Otvovice povede ulicí Pražská, dále pak přes obce Kozinec a Holubice. Rekonstrukčních prací se v tomto termínu dočká také železniční přejezd v chatařské oblasti, přesněji mezi městem Kralupy nad Vltavou a obcí Otvovice.

Neratovické letní koupaliště se otevřelo veřejnosti  

Neratovické letní koupaliště v Tyršově ulici je již v provozu. Jeho návštěva se ovšem neobejde bez dodržování vládních opatření. Lidé by měli použít dávkovače dezinfekce, které najdou areálu, a nosit roušku, pokud se budou vyskytovat méně jak dva metry od jiné osoby. Kromě skluzavek navíc nemohou využívat vodní atrakce. V jednu chvíli se na koupališti může naráz vyskytovat maximálně pět set lidí.

Jiří Štraub 

Ilustrační snímek
Ve školkách je málo dětí, přispělo k tomu delší ošetřovné