„Nemohla jsem tomu v první chvíli uvěřit, ani nevím, na co jsem myslela. Cítila jsem prostě jen štěstí,“ říká čtyřiadvacetiletá zdravotní sestra, která své šance odhadovala na třetí místo.

Zaručeným receptem, jak zvítězit nejen v soutěži, ale i v životě, je podle Marcely Vovsové upřímnost. „Nejdůležitější je být sama sebou a usmívat se, protože když se snažíte být jiná, lidé to poznají,“ varuje před neupřímností kráska.

Svou přímost dokázala na galavečeru iMiss plnému sálu při přehlídce extravagantních modelů. „Přišlápla jsem si šaty, ale zahrála jsem to do autu tím, že jsem došla na konec mola, tam pokrčila rameny a na omluvu se usmála. Pak jsem pokračovala dále podle choreografie,“ vypráví šťastná majitelka blýskavé korunky.

Marcelu Vovsovou teď vedle práce zdravotní sestry čeká i řada povinností, navazujících na vítězství v iMiss.

V nejbližších dnech se chystá odpočívat po náročném finále. Už v tomto týdnu ji ale čeká jednání s ředitelkou soutěže a podepsání smlouvy s modelingovou agenturou.

O to, jak bude zvládat svou práci a povinnosti iMiss, Marcela Vovsová strach nemá.

„Program vítězky iMiss se bude odvíjet s ohledem na moji profesi zdravotní sestry,“ vysvětluje modelka, která v letošním roce vyhrála nejen celou soutěž iMiss, ale také cenu iMiss tunning salon sympatie a iMiss extravagance.