Dalo se očekávat, že se hubnutí oproti prvnímu týdnu, kdy šlo shazování kil jako po másle, zpomalí, ale že až na polovinu? To i samotného aktéra překvapilo.

V úterý po osmé hodině ranní byl Standa zvážen a výsledek byl 105,5 kilogramu! To znamená, že za druhý týden zhubl 1,5 kilo. Není to málo, ale jak prohlásil výživový poradce David Kašpar mohlo to být o chlup lepší. Standovi musel být tedy opět lehce poupraven jídelníček. Od pondělka proto cvičí ve fitku pod dohledem Davida, který mu rozhodně nedopřeje moc odpočinku, stejně jako sacharidové koktejly, na něž byl Standa po každém cvičení zvyklý.

Přestože veřejnost reaguje velice pozitivně na jeho hubnutí a tuto snahu podporuje, nechala se slyšet už i partička, která chce založit speciální stránku na facebooku: Nechceme hubeného Standu.

Podobné hlášky je potřeba brát pochopitelně s nadsázkou, protože Standa je rozhodnutý své, zejména břišní, nadbytečné tuky zlikvidovat neprodleně.

„Dneska jdu večer na squash a před tím si dám výtečné kuřecí steaky, které si připravím sám. Celý den jsem neporušil žádná pravidla, tak věřím, že mi to vydrží až do večera,“ připomněl Standa.

Přestože už je pěkně, v bazénu ani aquaparku ho zatím ale v žádném případě nepotkáte. „Do bazénu mě zatím nedostanete ani za nic. Musel bych se stydět. Když si vzpomenu, jak na mě naposledy pokřikovali, ať si sundám ten nafukovací kruh z břicha. Nechci proto stejný trapas zažít znovu,“ svěřil se se svými pocity Standa.

Podle všeho je ale s nepříjemnou zátěží odhodlaný bojovat ze všech sil a Deník bude navíc u toho, aby celý proces dokumentoval v reportážích a fotografiích.

Moderátor Radia Relax Standa Soukup hubne. Za 6 týdnů má za úkol shodit 10 kilogramů. První týden dopadl celkem dobře, protože se mu podařilo ze 110 kg ustálit váhu na 107 kg. Pod vedením výživového specialisty Davida Kašpara dodržuje jídelníček i cvičební režim. Ve hře je hodně - Standa zhubnout musí, protože jinak bude svými kolegy oholen od hlavy až k patě. Posluchači Relaxu se do sázky zapojují každé úterý v 8 hodin svými SMS tipy, a za to získávají odměny: CD, DVD, permanentky do aquaparku, plavky. Jako hlavní cena hubnoucí (nebo nabírací) kúra pod dohledem odborníka. K tomu služby holiče či kadeřnice, vizážistky, permanentku do aquaparku a další překvapení v rezidenci v Počátkách u Pelhřimova.Více na:www.radio–relax.cz
Zapojte se i vy do hlasování zda Standa dokáže zhubnout, či ne. Pište a diskutujte o tom, jestli je to možné. Cítíte s ním? Chápete ho? Co vy a dieta? Napište své postřehy ze svých pokusů hubnutí. Poraďte čtenářům vaše zaručené prověřené zeštíhlující diety.