Sobota 21. října byla pro profesionální tanečnici Zuzanu Dvořákovou Šťastnou a jejího tanečního partnera, herce Davida Prachaře, posledním soutěžním dnem ve StarDance. Rozhodly tak body poroty a hlasování diváků. Při závěrečné řeči tanečnice uvedla, že věnuje padesát tisíc korun tanečnímu klubu All-4-dance Neratovice, kde kdysi s tancem začínala.

Na tanečnici vzpomíná trenér a vedoucí neratovického tanečního klubu Jan Kvasnička. „Zuzka u nás začínala jako malá holčička a zůstávala tu až do dospělého věku, kdy hledala partnera mimo náš klub už jako tanečnice té nejvyšší třídy. Posléze začala tančit v Praze," říká Kvasnička a připomíná, že v současné době působí Zuzana Dvořáková Šťastná jako porotkyně v některých tanečních soutěžích i v Neratovicích. „Jeden čas sem jezdila i jako lektor. Moc mě potěšilo, že si na nás vzpomněla - bez ohledu na, jestli nám dala nějaké peníze," dodává trenér s tím, že peníze rozdělí mezi tanečníky na soutěže a další výdaje s nimi spojené.

Zuzana Dvořáková Šťastná přitom není jedinou úspěšnou tanečnicí ze StarDance, která začínala v neratovickém tanečním klubu. Kateřinu Bartuněk Hrstkovou mohou diváci vidět po boku Vavřince Hradilka, kajakáře, olympijského medailisty a mistra světa. „Také Katka patří mezi naše úspěšné odchovankyně," potvrzuje Kvasnička.

Za třicet let existence prošlo neratovickým tanečním klubem mnoho talentů. „Například účastníci mistrovství světa Marek Harys a Simona Čechová, kteří byli následně vyhlášeni nejúspěšnějším párem v historii klubu. Určitě ale také Dita Halířová nebo Matěj Mlynář, kteří se pyšní tituly mistrů České republiky v juniorské kategorii," připomíná trenér.

Fotogalerie: Neratovická soutěž a oslavy 30 let klubu All-4-dance Neratovice

V současné době působí v klubu All-4-Dance Neratovice okolo deseti tanečních párů a několik tanečních skupin různých žánrů. Nabízí také taneční lekce pro dospělé.