„Kromě prvního ročníku jsem zatím tipoval vždycky," přiznal fanoušek české kopané. „Jednou se mi dokonce podařilo i vyhrát, ale to už je pár let zpátky. Většinou končím tak do čtyřicátého místa, takže tenhle bronz beru," dodal.

Své tipy posílá nejen sám za sebe, ale také se účastní kolektivního sázení za hospodu U Hrušků, kam chodí každou středu na pivo. „O výsledky se nehádáme, u nás panuje demokracie. Zkrátka napíšeme ten tip, který dostane nejvíc hlasů," přiblížil, jak to u nich v hospodě chodí.

Leoš Vrábel má sport rád, hlavně hokej a právě fotbal. Fandí Dynamu Nelahozeves a také prvoligové Slavii. Nejlepší kopaná se ale podle něho hraje v Anglii. Před čtyřmi lety měl dokonce možnost jet se na ostrovní fotbal podívat na vlastní oči, i když to byla „jenom" druhá liga.

„Šlo o zápas 1. Championship mezi Queens Park Rangers a Sheffieldem. Ta atmosféra na stadionu, kde bylo čtyřicet tisíc lidí, to bylo neskutečné. S českou ligou se to vůbec nedá srovnávat," popsal Vrábel s tím, že se mu díky tehdejší návštěvě splnil dlouholetý sen.

Sám Leoš Vrábel hrával fotbal za Dolní Beřkovice a za nelahozeveské Dynamo. Patřil mu post v záložní řadě. „Byl jsem takový ničivý záložník. Nebyl jsem ale moc dobrý, proto jsem brzy skončil," poznamenal.

Dnes už fotbal jenom sleduje zpovzdálí, ani přímo na stadion se příliš často nedostane. „Nemám už tolik času jako dřív, takže sleduji výsledky na internetu nebo se ptám kamarádů, jak kdo hrál," doplnil Leoš Vrábel.