Dvě vítězné plakety Dagmar Martinovské zdobí od středečního dopoledne 5.A v mělnické základní škole v Seifertově ulici. Jsou dokladem nevídaného vzájemného respektu a pevného přátelství, které se zrodilo mezi dětmi a jejich učitelkou.

Dagmar Martinovská totiž zazářila i ve druhém ročníku ankety Mělnického deníku o nejoblíbenějšího učitele regionu. Opět zvítězila. Obhájila tak loňský titul Hvězda za katedrou.„Má jedinečný dar sjednotit děti do fungujícího týmu. Opravdu to s nimi umí,“ ocenil práci Dagmar Martinovské ředitel školy Milan Němec.

„V každé soutěži je těžké zvítězit, mnohem těžší je ale vítězství obhájit,“ nešetřil chválou za opakovaný triumf učitelky ředitel. A dokladem toho, že svá slova myslí vážně, předal Dagmar Martinovské peněžní poukázku v hodnotě deset tisíc korun.

Právě včerejší dopoledne bylo ve třídě rušno. Redaktoři Deníku přinesli vítězce a jejím žákům ceny: pamětní plaketu, květinu a dort.

Stejně jako v loňském roce se při hlasování na webu Deníku strhl největší souboj mezi Dagmar Martinovskou a Annou Antonovu, neratovickou učitelkou. Ta nakonec skončila s téměř dvěma tisíci hlasy druhá.

Třetí nejoblíbenější kantorkou regionu je Hana Dusílková ze Mšena.

VÍCE ČTĚTE ZDE.