Šokující případ museli řešit mělničtí strážníci ve středu večer. Přímo z kolejiště nedaleko vlakového nádraží v Mělníku odvedli čtyřiadvacetiletého mladíka, který v opilosti upadl do dráhy, kde jezdí vlaky. Jak zjistili, jednalo se o muže, kterého hodinu a půl před tím vykázali z nádraží. „V 19.50 hodin oznámila na linku 156 výpravčí Českých drah, že mají problém s opilým mužem a požádala o zákrok hlídky městské policie,“ uvedl Svatopluk Zachoval, ředitel městské policie.

Výpravčí ve vlaku ze Mšena řešil problém s pasažérem, který obtěžoval ostatní cestující. Jednalo se právě o onoho mladíka, který později skončil v kolejišti. „Strážníci muže vykázali z vlaku i z nádraží, což muž učinil a odešel,“ řekl Zachoval. Už za hodinu a půl, tedy ve 21.30, se museli strážníci na místo vrátit. V kolejišti směrem k ulici Chloumecká byla totiž spatřena pobíhající postava. Při příjezdu na místo ale už mladík ležel na kolejích. „Měl drobné poranění nad levým okem,“ upozornil ředitel městské policie. Šrám si však způsobil sám pádem na koleje.

Strážníci se rychle dopátrali otce mladíka, který si pro něj přijel chvilku před jedenáctou hodinou večerní. Českým drahám naštěstí nevznikla žádná škoda související se zpožděním vlakových spojů.