Kvůli rozsáhlým pracím při výstavbě Family centra u kruhového objezdu na sídlišti Pivovar, bude od 7 hodin úplně uzavřena Bezručově ulice.

„Uzavírka je nutná z důvodu zajištění bezpečnosti a plynulosti silničního provozu při stavbě kanalizační, splaškové a vodovodní přípojky pro areál,“ uvedla mluvčí mělnické radnice Helena Vavřinová.

Objízdná trasa pro automobily vede vodárenskou ulicí (kolem Tesca), dále Řipskou a poté zpět k Bezručově Klášterní ulicí (kolem koupaliště, kempu, Kauflandu). Objížďka je v obou směrech stejná.

Po celou dobu uzavírky nebude fungovat autobusová zastávka Pivovar vpravo ve směru jízdy na Prahu. „Tato zastávka bude dočasně přemístěna do Vodárenské ulice proti Tescu,“ informovala Vavřinová. Linkové autobusy i městská hromadná doprava budou využívat objízdné trasy. U zastávky Mělník – Podolí, nemocnice tak k žádným změnám nedojde. Cestující by však kvůli objížďce měli počítat s drobným zpožděním.

Uzavírka Bezručově ulice by měla trvat nejdéle do úterních 17 hodin. Do té doby by měli řidiči počítat s dopravními komplikacemi.