Do třídenní akce plné hudby, vína a burčáku, dobrého jídla i pouťových atrakcí, zbývá ještě přes pět měsíců. Mělnické vinobraní, které letos čeká už 85. ročník, se uskuteční od pátku 20. do neděle 22. září. A jako každý rok akce přinese něco nového. O hvězdná jména vystupujících ani tentokrát nebude nouze. Přibude také další scéna.

Krásné slunečné počasí doprovázelo oblíbený jarmark v Kokořínském Dole.
Téměř letní počasí přilákalo na desátý Kokořínský jarmark davy návštěvníků

„Vinobraní bude ve znamení jubilejního výročí města, které letos oslaví 750 let," připomněl místostarosta Petr Kowanda, který je zároveň hlavním organizátorem akce. Program se tentokrát odehraje na šesti scénách. „Oproti loňskému roku nabídneme navíc plnohodnotnou scénu také v radničním dvoře,“ potvrdil Kowanda.

Program bude jako každý rok odhalován postupně. Místostarosta Deníku prozradil, že se návštěvníci mohou těšit na kapelu Wohnout nebo na Marpa.

Zdroj: Youtube

„Chceme, aby program oslovil všechny věkové kategorie. Vystoupí například i kapela Argema nebo Tomáš Červenka, mělnický rodák, kterého mohou lidé znát z pěvecké soutěže Eurovize," dodal místostarosta, další jména už však prozradit nechtěl.

Řidiči jedoucí po silnici II/608 se u odbočky na Nelahozeves musí připravit na změny.
Další kruhák na obzoru. Nenáviděná křižovatka se v příštím roce změní

„Zahájení předplatného odkryje část programu. Ve druhé vlně se zájemci o lístky dozvědí další vystupující. A hlavní hřeb akce prozradíme až na konci června," řekl Kowanda s tím, že se bude jednat o velké překvapení, které nepochybně potěší většinu návštěvníků slavností.