Odborová organizace společnosti Vitana zorganizovala 25. října už tradiční Setkání důchodců. Všichni účastníci byli dopraveni autobusem ze svých domovů přímo na místo dění tak, aby si mohli naplno užít odpolední zábavu se svými bývalými kolegy.

Vedle balíčku s vitanskými výrobky a výborného občerstvení, které měli aktéři „důchodcovské párty“ samozřejmě zdarma, umocnila dojem ze setkání i klasická kulturní vložka, tentokrát v podobě vystoupení folklorního tanečního souboru Jarošovci.

Na dojmy ze setkání a vztah k bývalému zaměstnavateli jsme se zeptali nejstarší účastnice Jaroslavy Šimáňové (ročník 1920) z Čečelic, která ve Vitaně pracovala v letech 1964-1984. „Je tady perfektní zábava a máme co dělat, abychom stihly probrat všechny ty naše důležitosti. Jsem strašně ráda, že na nás ve Vitaně nezapomínají a jsou nám stále věrní. Každý rok se na setkání s kolegyněmi hrozně těším,“ říká vitální Jaroslava Šimáňová a s jiskrou v oku dodává: „ Díky Vitaně jsem se mohla zúčastnit několika poznávacích zájezdů a vidět tak život například ve Francii, Švýcarsku nebo Holandsku. To se mi hodně líbilo. V posledních letech jsem sice cestování po světě pověsila na hřebík, ale i po vstupu mezi osmdesátnice mi Vitana dělá radost, například tím, že mi každý rok posílá dárek k narozeninám.“