Protože Deník jste především Vy, naši čtenáři, pak právě vaše hlasy rozhodnou o nejoblíbenější "hospůdce" roku 2013. A jaká by ta nej… "hospůdka 2013" měla být, aby právě ona zvítězila?

Je to jednoduché. V té "hospůdce" (nebo restauraci, pizzerii, baru, vinárně…) musí dobře vařit, podávat kvalitní víno, točit správně vychlazené pivo se správnou mírou a hustou pěnou. Musí tam být útulno s příjemným a usměvavým personálem, který na vás bude mít vždy čas a splní vám skoro každé přání. Je to právě ta "hospůdka", do které chodíte rádi posedět s rodinou nebo se svými přáteli? Dejte jí svůj hlas!

Na stránkách tištěného Mělnického deníku budete nacházet hlasovací kupon, který vyplníte a pošlete nebo přineste na adresu: Mělnický deník, Kpt. Jaroše 295, 27601 Mělník, nebo následně hlasujte na www.melnicky.denik.cz. "Hospůdku" s nejvyšším počtem hlasů odměníme, stejně tak tři čtenáře, kteří pro ni hlasovali. Soutěž potrvá do 15. září.

Redakce vyhodnotí všechny hlasy obdržené prostřednictvím internetu a tištěných kuponů. Po sečtení všech hlasů bude určeno konečné pořadí v každé sekci a právě průměr pořadí (nikoli hlasů) z obou sekcí určí vítěze.