Rváčem byla osmatřicetiletá žena, která se na strážníky obrátila s tím, že ji manžel v posledních dvou dnech napadá. Po příjezdu hlídky k ubytovně byla naštěstí mezi ječící ženou a mužem, kterého provázel jejich osmnáctiletý syn, silnice.

Podle šéfa strážníků Ladislava Hošmánka si žena stěžovala, že manžel sebral ze skladu její věci. „Prý si po úterním stěhování z ubytovny, kde do té doby bydlela, nechala některé věci právě v zamčeném skladu. Ten byl ale o den později prázdný,“ řekl Hošmánek.

Manžel se hájil, že si vzal pouze své a synovy věci, které jim žena chtěla vzít. „Řekl, že má ve vedlejší ulici zaparkované auto, u kterého mu manželka rozbila kamenem přední sklo, navíc tvrdil, že žena naopak napadá jeho,“ popsal zmatek před ubytovnou ředitel mělnické městské policie.

Žena se nejen přiznala k hodu kamenem, který rozmlátil přední sklo vozu, navíc přímo před strážníky popadla svého manžela za bundu a zasadila mu dvě rány pěstí do břicha. Po nezbytném zákroku předali městští strážníci případ hlídce státních policistů